pátek 22. ledna 2016

Pohár SŠ - turnaj ve florbalu

I přesto, že ne v plném počtu, sešli jsme se dne 21.1.2016 na florbalovém turnaji v hale Tatranu Střešovice. Na místě jsme se dozvěděli, že se bude hrát ,,4+0“ na poloviční hřiště. To nás trochu zaskočilo, ale cítili jsme sebedůvěru a byli jsme odhodlaní hájit barvy Educanetu. Úvodní vstup do turnaje byl skvělý – branka v první minutě hryJ. Hned po ní se nám podařilo vstřelit další gól a dostat se do vedení. Hráli jsme ovšem proti velmi silnému soupeři a ten nám čtyřmi rychlými góly ukázal, kdo je tady pánem. Druhý zápas měl podobný průběh J. Ve třetím zápase jsme ještě hledali sami sebe a naše nejlepší rozestavení. Ve čtvrtém zápase jsme se do toho „obuli“J. Do šesté minuty to byla přestřelka, která se ustálila na skóre 3:3. Poté nám soupeř utekl na konečný výsledek 4:6. V posledním zápase jsme konečně ustálili lajny a nastoupili na soupeře neskutečným stylem.  Po úvodním „oťukávání“ jsme roztočili gólové tornádo. Ta výhra nás zahřála u srdceJ, což se hodilo, protože venku bylo -8°.